Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 lipca 2011

Lawendowy zestaw ogrodowy

Już jakiś czas temu powstała konewka w moją ulubioną lawendę, stwierdziłam jednak, że chyba jest jej samej smutno więc powstało wiadereczko lawendowe a w nim rosną sobie sosenki. Nasionka przywiozłam z nad morza, było ich bardzo dużo a wyrosło tylko 10 :( A oto i moje lawendzinki :)

środa, 27 lipca 2011

Trochę z innej beczki

Wczoraj moje jedyne szczęście po raz pierwszy dosiadło prawdziwego gokarta (było to jego marzenie ) Zostaliśmy zaproszeni na tor w celach przymierzenia Filipka do tej superanckiej maszyny. Gokart należy do Kacperka, który już śmiga na karcie. Filipek biedak nie mógł w nocy spać tak przeżywał swoją pierwsza jazdę. Zapraszam na stronę Kacpra no i niedługo mam nadzieje i Filipka. Oto kilka fotek:
26.07.2011

Pierwsze przymiarki Wspólna fotka :)


 Pierwszy zakręt pokonany


wtorek, 26 lipca 2011

Korali sznureczkowych ciąg dalszy :)

Z samego rana wstałam i pokończyłam moje zaległe korale a o to one :) każde z nich szuka swojej nowej właścicielki, może się spodobają. Zapraszam do oglądania.


 Candy w Przystani Filis

Candy w Mojej Przystaniiiiii :)  
Ze względu na to, że jestem tu "nowa"  postanowiłam zorganizować powitalne Candy w  Mojej "Przystani" Nie mogłam się zdecydować czym chciałabym Was obdarować więc zrobiłam 2  paczuszki co oznacza, że dwie osoby zostaną obdarowane. 
Pierwsza paczusia zawierać będzie: 11 płatów 30/40 filców kolorowych, małe filcki, naszyjnik z filcowych dredzików robionych na mokro (można go wiązać w dowolny sposób), ulubione cukiereczki mojego synusia w woreczku z organzy, herbatka z prądem :), dodatkowo niespodzianka ( nie mogę napisać cooooo bo nie będzie niepsodzianki :)
Druga paczusia zawierać będzie kanwę białą, zestaw do haftowania z igiełką i niteczkami, ulubione cukiereczki mojego synusia w woreczku z organzy, herbatka z prądem :), dodatkowo niespodzianka tak jak w paczusi pierwszej.

Co dalej - hm... zasady - zasady są zapewne większości znane bo nie wymyśle nic nowego. Po pierwsze  będzie mi miło gdy dołączysz do grona  (póki co nielicznego grona) obserwujących (dodaj mnie plissssss :),  następnie  zostaw komentarz pod zdjęciem i umieść je podlinkowane na swoim blogu (pasek boczny), osoby, które nie posiadają bloga proszę o pozostawienie e-maila.
Jeżeli to możliwe napisz  co sądzisz o moich koralach.


Losowanie odbędzie się 27.08 a dokona go mała rączka mojego kochanego synusia, który tego dnia skończy 4 latka :)

Mam nadzieję, ze dzięki temu poznam wiele osób lubiących zatracać się w rękodzieło.


sobota, 23 lipca 2011

Kolczyki sznureczkowe

O zapomniałabym, że zaczęłam do moich koraliczków naszyjniczków dorabiać kolczyki i oto są:

A teraz oddalam się od komputerka aby wywietrzyć siebie i mojego kochanego synunia, może pstrykniemy jakieś fotki  po drodze :)

Życzę wszystkim udanej sobotki i słonka, którego u nas bramkuje :(

Pozdrawiamy Was
A i F

Podusia dla dzidziusia :) baranek

Moje pierwsze zaległości w wykańczaniu - zaczęłam od podusi bo najmniej trzeba było przy niej zrobić :) doszyć nóżki owieczce :) taka błahostka a tyle czasu leżała bidulka w szafie i czekała na ten piękny dzień w którym ujrzy ponownie światło dzienne NO I SIĘ STAŁO - ujrzała.

Koraliczków sznurkowych czas!!!

 Witajcie wszyscy, minęło kilka dni i powstały nowe koraliczki :) oprócz tego, ze względu na okropna pogodę postanowiłam zrobić porządki wswoich szpargałkach, wyciągnęłam ogromna ilość rzeczy, które kiedyś zaczęłam i nie pokończyłam. O ile czas pozwoli będę je wykańczała :)Drewniane koraliczki są bardzo leciutkieKoraliczki srebrno przezroczyste są przepiękne - niestety fotograf (czyli ja) nie bardzo poradził sobie z przekazem na zdjęciu tego piękna.

wtorek, 19 lipca 2011

korale sznurkowe - dla każdego coś innego

Ostatnio zaczęłam nawlekać różnego rodzaju koraliki na sznureczki bawełniane i o to efekt końcowy. Póki co nie wszystkie znalazły swoje właścicielki a kolejne są już w drodze.