Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

haft ślubny

Tak jak napisałam poniżej przygotowałam zdjęcia z  tworzenia haftu ślubnego. Wzorek jest superancki a dostałam go dzięki uprzejmości Violi dziękuję Ci kochana bardzooooo. Kwiaty nie wyszły według wzoru więc są mojego wytworu. Brak jeszcze napisików, ale to już tzw "mały pikuś" :) Oto fotka gotowa a poniżej etapy tworzenia (może nie dość wyraźne ale są)


 Pozdrawiam wszystkich i oddalam się w stronę łóżeczka.

niedziela, 28 sierpnia 2011

Mój drugi koszyczek z papieru

Ostatnie kilka dni spędziłam na haftowaniu prezenciku ślubnego dla psiapsiółki (zdjątka za chwilę bo są w przygotowaniu :)), w miedzy czasie w chwilach przerwy postanowiłam upleść koszyczek z papieru mój pierwszy po kursie (z efektu jestem zadowolona jak na 2 w życiu wypleciony koszyczek) a oto i on:
 

uszy troszkę za krótkie ale do poprawienia :)

sobota, 27 sierpnia 2011

Candy rozstrzygnięte

Witajcie kobitki!
Dzisiaj rano mój synunio wylosował 2 zwycięskie osoby w moim pierwszym Candy. Losowanie bardzo się małemu spodobało i gdybśmy mieli więcej rzeczy do obdarowania losował by pewnie do ostatniej kareczki w szkiełku. Zdjątka są kiepskiej jakości bo wszystko było na warjackich papierach gdyż  śpieszyliśmy się przygotowywać kinder bal na 4 urodzinki mojego myśka :)
Nie będę się może dłużej rozpisywać tylko podam zwycięckie osóbki:

I niespodzianka filcowa pojedzie do: Gratulujemy APRIL79 i prosimy o podanie danych, 


II niespodzianka haftowankowa pojedzie do:
Gratulacje dla SYLKA i również poprosimy o dane.
 
 
Ze względu na to, że imprezka była udana i bardzo aktywnie spędziliśmy czas na zabawach i grach "PADAM NA TWARZ" ale musiałam podzielić się wynikami dzisiaj.
 
Pozdrawiam i lecę spaciulki
DOBRANOC
poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Zapraszam na moje allegro, wystawiłam kilka pozycji

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=2321247


 

haftowanka wakacyjna

Witam Was wszystkich po krótkiej przerwie. Aby odsapnąć (ale nie całkowicie) od plątania koralikowego postanowiłam wyszyć mojemu synusiowi jedną z postaci z jego ulubionego filmu "Auta" Oczywiście w między czasie udało mi się wypleść jeszcze koszyczek ale jeszcze nie zdążyłam go "obcykć", zrobię to jutro. Jutro również "cykne" zdjątka moim nowym koralom :) i także się nim pochwalę. 

Proszę Państwa oto złomcio 

A i zapomniałabym - obecnie jestem w trakcie haftowania ogromnego Jezusa dla teściowej - jest duży więc trochę mi się zapewne z nim zejdzie. Jak tylko będzie jakiś efekt wiecie rozumiecie będzie tutaj :)

Pozdrawiam wszystkich

wtorek, 9 sierpnia 2011

Nowa partia korali :) ostatnia przed wyjazdem

Przez ostatnie kilka dni powstały nowe korale, póki co do końca sierpnia nie będę tworzyła bo będę odpoczywała na mazurkach. Będę pluskać się w promieniach słonecznych albo kropelkach deszczowych, zobaczymy co nam mazurki zaproponują. Jak tylko rozbijemy z synkiem namiot pojedziemy w  odwiedziny do Madziorka http://szydelkadwa.blogspot.com/.
A oto moje koralsoniki :)
A teraz jak to o tej porze bywa zacznę kierować się w stronę swojego łóżeczka, a od środy tylko materac pod namiotem :)

niedziela, 7 sierpnia 2011

koszyk z papieru wyplatany

Wiatjcieeee,  kilka dni mnie tutaj nie było ale nie próżnowałam w tym czasie. Byłam zajeta tworzeniem moich nowych korali, jutro przedstawię zdjatka. Tym czasem muszę pochwalić się swoim koszyczkiem wyplatanym z papieru. W zeszłą niedzielę pozwoliłam sobie na chwile relaksu i wybrałam się na warsztaty do Sztukarni http://sztukarnia.pl/  warsztaty wyplatania z papieru prowadzone były przez Magdalenę Godawa http://makkirequ.blogspot.com/, zajęcia odbywały się w miłej atmosferze dlatego też wszystkie uczestniczki poplotły wspaniałości :) A oto efekt mojego plecenia :
A teraz chyba już położę się spać bo usypiam przed komputerkiem.

Całuje i pozdrawia Wszystkich!!!